2022 Sorgulama

TC no ile 2022 Maaş ve Evrak Takibi SorgulamaÖzürlü maaşı olarak adlandırılan 2022, belirli koşullara sahip insanlara devlet tarafından verilmiş olan maaş türüdür. Özür durumuna göre maaş miktarı değişebilmektedir. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için Sgk’ya gidebilir ya da linke tıklayabilirsiniz. Ancak altyapıda var olan sorunlar sebebi ile link her zaman açılamayabilmektedir. 2022 sorgulamasını yapmak için BU linke tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan TC No Sgk Sorgulama başlıklı makalemizde sgk sorgulama ve tc ile sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelenler:

2022 sorgulama,2022 maaş sorgulama,2022,2022 Maaş TC Sorgu,2022 maaşı sorgulama,özürlü maaşı sorgulama,2022 maaş sorgulama tc ile,2022 sorgula,2022 evrak takibi,2022 maaşı,
2022 Sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sgk kategorisinde yayınlanmaktadır.

“2022 Sorgulama” için 10 yorum

 1. mustafa çöplü diyor ki:

  maaş öğrenme iptalmı

 2. ufuk karakuş diyor ki:

  Eşime AYDIN merkezden ayaktan özürlü raporuna baş vurduk ADNAN MENDERS Ünüversitesinde olumlu sonuç yüde 43 çıktı. bununla SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFINA MÜRACAT ETTİK VDE BİZE MAAŞA BAĞLANDI DEDİLER . ANCAK EYLÜL AYI MAAŞ GÜNÜNE YETİŞMEDİ DEDİLER VE ARALIKTA alacak dediler.fakat buarada bize resmi bir yazı gelmedi şfaen bilgi verdiler lütfen bizi bu konuda aydınlatırmısınız .GERÇEKTEN EŞİM ENGELLİ MAAŞA BAĞLANDIMI. BUARADA KURBAN BAYRAMIZIZ MÜBAREK OLSUN HAYIRLI ÇALIŞMALAR NO EŞİMİN TCSİ 12273026182 HÜLYA KARAKUŞ.

 3. ALARA İPEK diyor ki:

  SİZLEREDE İY BAYRAMLAR.EVET EŞİNİZ BAĞLANDI DOĞRUDUR AYNISI BANADA OLDU ŞÖLEKİ BAŞVURDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN BİRİKEN TOPLU PARADA ALACAKSINIZ.

 4. mehmet aksüz diyor ki:

  İYİ BAYRAMLAR BABAMA02.08.2013 TARİHİNDE AYAKTAN MALULEN EMEKLİLİK İÇİN BAŞVURUDA BULUNDUK %92 RAPOR ALDIK ACABA NE ZAMAN MAAŞ ALABİLİR WE NE KADAR ALIR BİLGİ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM:

 5. arman cenikoğlu diyor ki:

  Sayın yetkilim bu maaşı hak etmeyip alan insanları ihbar edebileceğim adress neresidir. Devletin zarara uğratılmasına gönlüm razı değil gerekli cevabı e postama yollarsanız minnetar olacağım teşekkürler.

 6. Berkay Bergal diyor ki:

  Babam emekli dilekçesini verdi Dokuzuncu Ayın 10’da verdi.Ama 10. ayından gecerli olduğunu söğlüyorlar babam o 20 günlük parasını alabilecek mi ? teşekkür ederim

 7. yasin diyor ki:

  yukardaki link çalışsa daha iyi

 8. hasan hüseyin diyor ki:

  nerhaba ben gozlerm sorunlu diyebet hastasıyım seker hastasıyım ve maaşımı ne zaman alabilirim

 9. halis diyor ki:

  merhaba benim 6 yaşında bir kızım var ve %70 rapuru var ama özürlü maaşı alamıyorum .şimdiden tş ederim

 10. musa diyor ki:

  halis bey vali var kaymakam var yardimci olur ben kaymakam lık tan aldim ankara dan cvp geldi

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Tc No İle Sigorta Sorgulama

TC No ile sigorta bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Örneğin yeni girdiğiniz bir iş yerinin sizin primlerinizi yatırıp yatırmadığına yine bu ekranlardan bakabilirsiniz....

Kapat
Önceki yazıyı okuyun:
Tc No İle Sigorta Sorgulama

TC No ile sigorta bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Örneğin yeni girdiğiniz bir iş yerinin sizin primlerinizi yatırıp yatırmadığına yine bu ekranlardan bakabilirsiniz....

Kapat