Sgdp Borcu Sorgulama

Sgdp Borcu SorgulamaEmekli maaşı alan biri, başka bir yerde tekrar çalışmaya başladığı zaman bu kişi için sosyal güvenlik destek primi ödenmesi gerekmektedir. Bu primin amacı çalışan emekli kişinin, çalıştığı yerde karşılaşabileceği meslek kazaları karşısında sigortalanmasıdır. Toplam borç miktarını yalnızca sgk’ya giderek öğrenebilirsiniz. Bunun dışındaki kesintileri sgk resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekli Maaşı Sorgulama başlıklı makalemizde emekli maaşı hesaplama ve emeklilik hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelenler:

sgdp borç sorgulama,sgdp sorgulama,sgdp borcu sorgulama,sosyal güvenlik destek primi borç sorgulama,2008 öncesi sgdp borcu sorgulaması,sgdp borcu,bağkur sgdp borç sorgulama,2008 oncesi SGDP BORCU SORGULAMA,sgdp kişi borcu,sgdp hizmet sorgulama,

“Sgdp Borcu Sorgulama” için 4 yorum

 1. ERDOĞAN BÜYÜKYAZICI diyor ki:

  TC NO 16229460662 SGDP BORCUMUN TOPLAM NE KADAR OLDUĞUNU VE YAPILANDIRMA YAPIP YAPAMIYACAĞIMIN TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM.

  • HİKMET GÖK diyor ki:

   TC NO 27076855426 SGDP BORCUMUN TOPLAM NE KADAR OLDUĞUNU VE YAPILANDIRMA YAPIP YAPAMIYACAĞIMIN TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM.

 2. ÖMER ATASOY diyor ki:

  TC NO 47209733476 SGDP BORCUMUN TOPLAM NE KADAR OLDUĞUNU VE YAPILANDIRMA YAPIP YAPAMIYACAĞIMIN TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM.
  Güncel borcumu internet üzerinden sorgulaya bileceğim bir yer var mı?

 3. Kemal TURNA diyor ki:

  20599375280 TCNO sgdp ödemekteyim.2 taksidim kaldı.ancak ben zıraat bankasından ödeme yapmaktaydım.son zamanlatda banka memurları gişeden ödeme yapmamı istemiyorlar.bankamatikten yapmamı istiyorlar.bankamatiktende yapamiyorm.sgk.merkez veznelerinden ödeme yapabilirmiyim.teşekkür ederim.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

TOPlist TOPlist TOPlist